Диалог с подсознанием
 • Знайдений череп незвичайної форми — інопланетянин або вегетаріанець?: Під час археологічних розкопок в Південній Кореї, неподалік від населеного пункту Кенджу, був виявлений жіночий череп дивної форми, не властивий людській геометрії голови. Серед користувачів Мережі існує думка, що це останки інопланетної істоти. Ф...
 • У Канаді археологи знайшли сліди людини вік яких 13 тис. років: У Канаді вчені виявили десять відбитків людських ніг, яким більш ніж 13 тисяч років, передає CTV News. Авторами відкриття є фахівці з University of Victoria. Сліди були знайдені в провінції Британська Колумбія на заході Канади. Необхідно проведенн...
 • На Сонці з'явилося гігантська пляма у вигляді серця: У сонячній короні з'явилося нове пляма, яке отримало назву AR 2529. Після моменту виявлення це пляма все ще продовжує збільшуватися, зараз воно приблизно в три рази більша за Землю. Разом зі зміною розміру пляма набула і забавну форму, що нагадує ...

У 1958 році була опублікована книга «Загадкові небесні об’єкти» француза Еме Мішеля, уфолога, задавшегося метою побудови картографічних проекцій відвідування Землі інопланетянами.

Дослідник був вкрай здивований своїм відкриттям: зібравши щоденні звіти про спостереження НЛО, він виявив, що з географічної точки зору появи невпізнаних літаючих об’єктів схильні однієї чіткої закономірності. Вона полягає в тому, що з даного регіону надходять вісті про спостереження об’єктів із тих населених (або ненаселених) пунктів, які знаходяться на одній прямій.

Ця пряма розташована паралельно меридіану (або по самому меридіану). Те ж саме може відбуватися і у відношенні ліній земних паралелей. Мова йде, звичайно ж, не про політ одного і того ж об’єкта, а про появу різних по конфігурації, розмірам і т. д. НЛО. Більш того, якщо польоти НЛО відбувалися з відступами від цієї прямої, то всі «відступу» складалися в іншу пряму. І вона відстояла від першої рівно на 33 морські милі.

Відкриття Мішеля вирішили перевірити Реймон Лавье і Шарль Гарро. До речі, варто було б з’ясувати походження Реймона Лавье: можливо, його предком був той самий Лавье, якого триста років тому відвідали інопланетяни?..

Одного разу ввечері 29 травня 1671 року селянин з Тулузи Реймон Лавье спостерігав незвичну «карету» у своєму винограднику. Вискочивши з будинку з сокирою, він вирішив розправитися зі зловмисниками, але раптом побачив цілком весь об’єкт! На карету той був зовсім не схожий. Навіть у темряві незрозумілий двох’ярусний круглий намет світився!.. Однак це не зменшило обурення Реймона: господар рішуче рушив до «шапіто» на городі.

Він не встиг нічого зробити: об’єкт піднявся в повітря і спочатку повільно рушив у бік Тулузи, а потім раптом, блиснувши ніби на прощання, миттєво зник. Селянин пішов до кущів винограду, які були, звичайно ж, поламані. Земля на тому місці, де тільки що знаходився об’єкт, залишалася теплою…

Як з’ясувалося, Реймон обурювався даремно: у той рік, не особливо славний урожаєм винограду, Лавье зібрав, якщо вірити джерелам, десятикратний проти звичайного урожай. І навіть потім цей вдалий для нього рік продовжився: виноградники Лавье, про яких незабаром почали ходити легенди, в короткий термін розкинулися вже по всьому узбережжю, а його нащадки перед революцією володіли кількома великими ресторанами Парижа і навіть засідали в парламенті…

Але ця історія трьохсотрічної давності. А в наші дні Реймон Лавье і Шарль Гарро перевірили дані Еме Мішеля. Виявилося, що всю Францію можна розбити на квадратну сітку зі сторонами в 33 милі. Поява НЛО спостерігалося за цим прямим — як вертикально розташованим на карті, так і горизонтально. Вони порівняли свої побудови з іншими регіонами Землі. І виявилося, що вибраний навмання район Південного півкулі обстежувався об’єктами НЛО з такою ж дивною закономірністю. В чому справа?

Складалося враження, що непізнані літаючі об’єкти облітає планету по квадратах, обстежуючи її приблизно так само, як ми з вами квартиру, коли втратили необхідну річ (наприклад, ключі) і ніяк не можемо знайти. Це схоже не тільки на розумні дії, але і на наукові дослідження. А ще це дуже нагадує тихий спосіб завоювання життєвого простору: вивчив — записав — привласнив. Приблизно так, як надходили перші золотошукачі на Алясці. Чи в Сибіру.

На другий варіант-це, звичайно, скидається більше. І цілком узгоджується з теорією космічної експансії, прийнятої багатьма дослідниками.

Відомий автор і режисер багатьох популярних документальних фільмів Соломон Шульман у своїй книзі «Інопланетяни над Росією» у 1980-ті роки, доносячи до читача цю теорію, сам дотримується іншої версії: навпаки, чим вище розвинута цивілізація, тим менше вона вимагає життєвого простору для свого існування (на душу населення, звичайно!). Тим не менш скористаємося його цитатою, яку С. Шульман призводить з тієї самої лекції, свого часу забороненою. Автор її — радянський уфолог Ст. Ажажа:

«…Де-не-де на Землі зустрічаються покинуті копальні. Причому таке подання, що ці копальні розроблялися якимось неземним способом. Вторинний продукт — лава — відпрацьований, а первинний (те, що добувалося) утилізований так ретельно, що незрозуміло, що видобувалося. У нас, землян, такого не буває. В одному з районів Південної Америки на такому копальні зараз працює експедиція, яку очолює американський астронавт Армстронг. У ній бере участь також фон Денікен. Ця експедиція якраз працює над аналогічною проблемою, шукаючи сліди «прибульців» з космосу. Даних про роботу цієї експедиції поки немає. Справа в тому, що багато подібні роботи проводяться під «ковпаком» військових міністерств різних країн і засекречені».

Здається, відомості для бажаючих, щоб інопланетяни колись відвідували нашу матінку-Землю, самі позитивні, райдужні. Хоча, звичайно, шкода наші ресурси — незалежно від того, що ж ми все-таки добували…

Але ось тут-то і доводиться додати в бочку меду ложку дьогтю. По-перше, коли-то Південна Америка була сферою інтересів високорозвиненої цивілізації Атлантиди (називати її можна і по-платоновски, і на мові інків або аборигенів Океанії — суть не змінюється). Всі підозрілі шахти і копальні цілком можуть виявитися продуктом діяльності цієї потужної цивілізації. А те, що сировину утилізувалося з таким ступенем якості, що ми з «хвостів» не можемо судити про сам продукт видобутку, доводить тільки те, що нам у атлантів ще вчитися і вчитися.

До того ж, якщо місія інопланетян у ті далекі для нас часи не була цивілізаторскої, а їх відвідування були найчистішої води експансією, відмітається явна схильність прибульців до цивилизаторству, бо суперечить яскраво вираженого наприклад грабежу (використання копалин у своїх цілях). Хоча, звичайно, якщо слідувати логіці нашого торгашеського часу, за энлонавтами можна запідозрити все, що завгодно…

Швидше за все, ми погано знаємо свою власну історію, і відповідь треба шукати серед земних народів, нехай і давно вимерлих. Тепер про «квадратуру польотів» НЛО. Можна припустити, що літальному апарату энлонавтов 33 морські милі необхідні для того, щоб цілком забезпечити огляд даного квадрата. І, щоб не помилитися», двох-трьох сусідніх — з заходу на схід або з півдня на північ (можна і навпаки, кому як подобається). Але виникає суперечність іншого порядку.

Цей висновок про розбивці Землі на «квадратики» і нудне слідування таким принципом протягом десятиліть (хоча б, наприклад, тільки в XX столітті) наводить, по-перше, думка про те, що цивілізація пілотів НЛО давним-давно застигла, закоснела, і у них не повертаються мізки полегшити свою власну задачу з «дослідженням» планети хоча б тим, щоб здогадатися розширити «огляд» одного окремо взятого НЛО.

Це суперечить і даними статистики спостережень: вона дає нам немислиме різноманітність форм і розмірів НЛО, а значить, їх завдань і можливостей. Важко було б уявити собі, щоб форма корабля для них справді нічого не значила: адже для чогось же існує у пілотів можливість змінювати форму одного і того ж корабля. Або вони працюють десятками тисяч років, один раз заведеного принципом?

Навіть різні розміри кораблів мали б диктувати і різного типу апаратуру, встановлену на них. Хоча, звичайно, тут є два примітних спостереження, на які хотілося б відволіктися.

В одному з романів Олександра Бєляєва герой впадає в анабіоз, а потім його «розморожують» тільки в кінці XX століття. І що ж він бачить? Величезні будинки, просто немислимих розмірів гігантські дирижаблі, що літають по небу… і так далі. Роман написано у 1929 році.

Інший приклад. У 1960-ті роки на наших екранах з успіхом йшов фільм спільного виробництва НДР та Югославії «Чингачгук — Великий Змій». Там індіанець доповідає своєму вождеві про те, що він бачив у «білих»: «Два звіра, і у кожного звіра — по два хвоста»… Не вірити своєму агенту у вождя немає підстав. Він замислюється (а мова йде про фігурки слонів). І каже: «У цих блідолицих можуть бути ще більш дивовижні звірі: у яких не по два, а чотири хвоста!»

І в тому і в іншому прикладі укладено однаковий підхід до незвичайної, принцип фантазії. Фантастичність світу майбутнього для письменника, підлеглого тоталітарної ідеології, чи «дивовижного звіра» для вождя — людини дуже недурного! — полягає в простому збільшенні габаритів або числа хвостів. На жаль, в питанні НЛО ми вдаємося до такого ж способу аналізу.

А відповідь може міститися навіть, припустимо, в інших інтересах энлонавтов, які нам не можуть прийти в наші земні голови, тому що наша цивілізація до цього ще не готова. Або чужий їм (а їх — нам) спосіб мислення. Кожен судить зі своєї дзвіниці.

А. Бєляєву не приходить в голову, що до кінця XX століття дирижаблі в якості засобу пересування зовсім відімруть. А вождю каманчи здається верхом фантазії просте арифметичне подвоєння кількості хвостів… Ми, звичайно, розуміємо, що вождю найбільшою дивиною здасться звір, приміром, з одинадцятьма (!) хвостами, а тому відверто сміємося над ним. А самі?..

Нам здається, що НЛО обстежують Землю. А що її обстежити, якщо вже давним-давно вони ж розробляли копальні? Значить, Земля ще десятки тисяч років тому обстежена ними. Чи не ними, а кимось іншим? А може, це над нами літають їх патрулі? Охоронці, стежать, наприклад, за порядком? Чому тоді вони не патрулюють Землю кожен день?

Того ж куцого рівня наші уявлення про те, що, наприклад, на Онезькім озері НЛО забрав з берега вагон землі в якості проби… А скільки вчених було задіяно, скільки всього людей відірване від повсякденних (може бути, більш корисних) справ!..

Чи Не вийде так, що просто-напросто пересуватися по магнітним лініям Землі НЛО простіше, ніж навскоси або як попало? Або точно поперек магнітних ліній (випадок з паралелями). Адже пташині зграї і окремі особини при перельотах спокійно користуються цією невидимою сіткою координат земної поверхні. І не збиваються з курсу. А при тих швидкостях, які нам відомі у невпізнаних літаючих об’єктів, самий резон літати уздовж ліній (або поперек) до місця призначення. А вже потім, в самому квадраті, літати як заманеться…

Є геоэнергетическая теорія, якої дотримуються, і з задоволенням, противники того, що НЛО взагалі існують. Вона дуже чітка. Тектонічна діяльність підземних джерел призводить до викиду в окремих (як правило, званих на нашій мові аномальних, а насправді цілком закономірних) точках або ділянках Землі геоэнергии, яка, особливим чином перетворюючись, а може, і в «чистому» вигляді впливає на психіку людини, викликаючи стійкий ряд однакових у всіх спостерігачів галюцинацій. Тобто: енергія є, бачення є, а от ніяких НЛО не існує!

Важко що-небудь заперечити на це. Багато атеїсти, перш ніж відкинути Бога, спочатку щиро вірували в нього. Кажуть, найпалкіші революціонери виходять з семінаристів. Відкидати тільки тому, що так треба (а чому ж іще? Невже наявність або відсутність НЛО зачіпає особисті інтереси супротивників НЛО? Тоді це доводить абсолютно протилежне тому, чого вони хотіли: значить, все ж є), не дуже правильна позиція.

Втім, ми знаємо безліч людей не супротивників, а, скажімо, скептиків, які стали палкими прихильниками НЛО, а згодом навіть уфологами…

Это так же интересно:

 • Следующее царство – Божественное состояние
  Имеется в виду идущее после животного царства, растительного царства и так далее. После вышеуказанного мы могли бы спросить, что представляет собой момент, когда становишься лесом или рекой, если в нашей повседневной жизни мы продолжаем ошибаться ...
 • Дивно, але факт: Феномен передчуття катастроф
  У 2007 році селевий потік майже повністю зруйнував гірське село Булунгу, що в Кабардино-Балкарії. Сьогодні на фоні багатьох інших сумних подій цей факт навряд чи когось сильно здивує. Вражає інше: в Булунгу загинули один чоловік та пара корів. Ал...
 • Сновидение — объект психологического исследования
  Человек, как функциональная единица творения, самодостаточен, поэтому о нем можно говорить, как об устойчивой энергосистеме. Четкую и слаженную работу в которой выполняет очень мудрая программа, заданная гороскопом рождения. Это своего рода довольно ...
 • Что предлагает женский сайт?
  Еще совсем недавно представительницы прекрасного пола делились друг с другом рецептами блюд и ухода за внешностью. Сегодня делать это стало гораздо проще: совсем необязательно в середине дня ехать к подруге и брать у нее бумажку с рецептом. Решить ту...
 • Новый мир и новый элемент
  С начала и навсегда живые существа удерживаются и увековечиваются вместе с Матерью в эволюционном акте. Мать — это история свободно предпринятого изменения нашего вида. С ней, вместо полета к мистическим вершинам поэзии, мы спустимся к клеточному соз...
 • Особенности ловли леща
  Лещ является ценной промысловой рыбой и водится во многих водоемах. Среди других обитателей он выделяется своим высоким сплющенным телом и удлиненным анальным плавником, который позволяет ему оставаться в вертикальном положении. Голова у него небольш...
 • Общие сведения о полипропиленовых мешках
  Для перевозки, складирования и хранения всевозможных материалов используются разнообразные виды упаковки. Одним из них являются полипропиленовые мешки. Они предназначены для размещения сыпучих материалов. Причем в зависимости от вида хранимого вещест...
 • Симулятор кейсов CS: GO
  Интерактивный портал Csgolounge.ru предлагает геймерам колоссальные возможности. В частности, на сайте действует виртуальный симулятор, который позволяет покупателям проверить состав кейса для Counter-Strike: Global Offensive еще до покупки. В резуль...
 • Как вызвать духа
  Есть неписанное утверждение, что к человеку, во время астрального общения, приходят только злые духи. Стоит отметить, что это ошибочное и ни чем не подтвержденное мнение. Добрые духи появляются на зов не реже, а возможно, и чаще чем злые. Добрые духи...
 • Як викликати духу, виконуючого бажання днем?
  Кожна людина частково вірить в магію. Особливо яскраво це виражено в шкільні та студентські роки. Тому кожна людина намагається знайти для себе ритуал, щоб зв'язатися з потойбічному світом. Як викликати духу, виконуючого бажання днем, може розібратис...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Знаки зодиака
 • Стоит ли доверять гороскопам?: Зачастую нам очень сложно принять решение в каких-либо вопросах, особенно это касается взаимоотношений. Потому иногда хочется обратиться за советом, и на помощь нам приходит любовный гороскоп. А знали ли вы, что гороскопы – это древнейшая практика, к...
 • Рыбы: С 20-го февраля по 20-е марта. Созвездие Рыбы. Недовольный, пессимистический, сварливый и честный характер. Знаменитость в области искусства. Склонность к поэзии я удовольствиям. Потери и убытки через долгие путешествия, и фальшивые спекуляции. Ра...
 • Водолей: С 21-го января по 19 Февраля. Водолей. Одаренная личность способностями к искусствам, страстная, трудолюбивая, гениальная. Успехи в звании писателя. Постоянство в своих склонностях; любят горячо, долго хранит скрытыми свои чувства. Пылок в гневе,...
Идея энергопереноса
 • Сила Аллана Чумака: Все мы помним Кашпировского и Чумака – это были настоящие целители, которые лечили миллионы людей… с экранов телевизоров! Между тем, не стоит смеяться: например, Чумак проводил свои сеансы под контролем опытных врачей и профессоров медицинских нау...
 • Роль затмений: Жизнь зарождается из точки, из темноты (матки), источник, исток, это ток энергии из точки, инь, женщины. В солнечной системе Земля - есть программа (мама зеркальном развороте), прохождение через грань, время, и мы, очевидно, должны понять урок времен...
 • Структура и порядок: Развитие человека происходит согласно программе гороскопа - матричной схеме, единая информация которой заложена в ключе. Цикличность программы обозначает кризисные моменты, как границы трансформации индивида. Структура и порядок в этой матричной схем...
Самое свежее